O firmie

O nas

ENVITEST to młoda, prężnie rozwijająca się spółka, operująca w następujących branżach: technika testowania, symulacja warunków środowiskowych, testy nieszczelności, badania zmęczeniowe, transportowe i wytrzymałościowe oraz systemy wysokich ciśnień. Firma skupia wokół siebie najbardziej znane światowe marki branżowe takie jak np.: Climats, Innomatec, C+W, CTS Cincinnati Test Systems, Binder czy Maximator. Grupa doświadczonych inżynierów tworzących ENVITEST dostarcza na Polski rynek najnowszej generacji urządzenia takie jak: komory klimatyczne, komory solne, cieplarki, suszarki, testery szczelności, instalacje wysokich ciśnień i wiele innych.

Wszystkie oferowane przez Envitest urządzenia cieszą się dużym powodzeniem w każdej branży, a zwłaszcza tam gdzie skomplikowane normy wymagają zaawansowanych technologicznie systemów. Podstawowym założeniem firmy jak i jej obecnym sukcesem jest najwyższa jakość dostarczanych urządzeń oraz profesjonalne doradztwo techniczne i obsługa serwisowa. Profesjonalizm w każdym aspekcie relacji z klientem, powoli wysuwa Envitest na czołówkę wśród dostawców aparatury kontrolno pomiarowej. Świadczy to o tym, jak bardzo klienci cenią sobie wartości, którymi kieruje się Envitest. Envitest oznacza nową kulturę techniczną wśród polskich dostawców zaawansowanych technologii.
ENVITEST skupia wokół siebie najbardziej znane światowe marki obecne od wielu lat w tematyce testów i pomiarów

Profil firmy

ENVITEST jest dostawcą technologii do badań środowiskowych, aparatury kontrolno-pomiarowej oraz usług serwisowych. Operujemy w obszarze następujących zagadnień:

  • technika testowania
  • badania zmęczeniowe
  • transportowe i wytrzymałościowe
  • symulacja warunków środowiskowych
  • testowanie nieszczelności

Rozwiązania dostarczane przez Envitest można podzielić na 4 główne grupy produktowe:

  • komory klimatyczne, temperaturowe i solne
  • testery szczelności
  • wzbudniki drgań i udarów
  • techniki wysokich ciśnień (agregaty, wzmacniacze, armatura, stanowiska badawcze)

Wszystkie oferowane przez Envitest urządzenia cieszą się dużym powodzeniem w wielu gałęziach przemysłu (przemysł samochodowy, elektronika, RTV i AGD, techniki transportowe, budownictwo, farmaceutyka oraz wiele innych). Bardzo istotnym adresatem usług i dostaw Envitest to ośrodki akademickie oraz ośrodki badawczo-rozwojowe, gdzie wymagania dotyczące dokładności i wiarygodności obsługiwanej aparatury są na najwyższym poziomie. Podstawowym założeniem firmy jest najwyższa jakość dostarczanych urządzeń oraz profesjonalne doradztwo techniczne i obsługa serwisowa. Profesjonalizm w każdym aspekcie relacji z klientem, oraz osobiste zaangażowanie założycieli w każdy realizowany projekt, powoli wysuwa Envitest na czołówkę wśród Polskich dostawców aparatury kontrolno-pomiarowej. Jest to bardzo dobry sygnał, gdyż świadczy to o tym, jak bardzo klienci cenią sobie wartości, którymi kieruje się Envitest. Cały zespół Envitest nieustannie dokłada wszelkich starań, aby zmiany te zaowocowały nową kulturą techniczną wśród polskich dostawców zaawansowanych technologii. Zapraszamy do współpracy. Jarosław Pacholski

Firma ENVITEST jako nadrzędny cel stawia sobie dostarczanie nie tylko produktów ale także kompletnych rozwiązań, w pełni spełniających oczekiwania odbiorcy oraz reprezentujących najwyższe standardy.

Słuchamy naszych klientów i dokładamy wszelkich starań aby ich potrzeby i wymagania zostały zrealizowane.