Mamy przyjemność poinformować, że od niedawna na terenie Polski działają już dwa oddziały serwisowe Północ i Południe. Oddział Północ to niezmiennie Poznań oraz nowy oddział Południe to Kraków. Dwóch stałych inżynierów serwisu oraz dwa w pełni wyposażone samochody serwisowe sprawiają, że jesteśmy dla Państwa bliżej i szybciej. Tym samym czas oczekiwania na wizytę serwisową skraca się do absolutnego minimum.

Oddział Południe jest bezpośrednią konsekwencją dynamicznie rozwijającej się sprzedaży naszych produktów oraz usług. Coraz częściej wykonujemy usługi serwisowe urządzeń innych producentów niż tych, których reprezentujemy na terenie Polski oraz państw sąsiadujących. Z każdym miesiącem przybywa pracy związanej z przeglądami okresowymi, wzorcowaniem, serwisami interwencyjnymi, remontami starszych urządzeń oraz instalacjami nowo dostarczanych produktów naszych partnerów.

Jakość naszych usług serwisowych doceniło już bardzo liczne grono użytkowników sprzętu takiego jak komory klimatyczne, komory solne, testery szczelności, systemy i instalacje wysokich ciśnień, urządzeń do testów ciśnieniowych oraz testów szczelności wszystkich producentów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy